Kontakt
Opinia

Oferta pracy

Od 1946 roku jesteśmy wiodącym producentem czujników przemysłowych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej wykorzystywanej przy automatyzacji procesów technologicznych. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Waldkirch (Niemcy), a jej oddziały znajdują się w wielu krajach na całym świecie. Jako koncern o charakterze międzynarodowym zatrudniamy blisko 7000 pracowników różnych specjalizacji. Od kilku lat firma SICK znajduje się w czołówce prestiżowej listy 100 najlepszych pracodawców w Europie.

Inżynier Sprzedaży Systemów

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa.

Opis stanowiska:
  • realizacja planów sprzedażowych B2B w wyznaczonym obszarze strategii rozwoju firmy
  • rozszerzanie i utrwalanie współpracy z dotychczasowymi kontrahentami
  • aktywne wyszukiwanie nowych rynków, klientów i kolejnych obszarów zastosowań
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych w ramach sprzedaży systemów i rozwiązań, np:

- automatycznej identyfikacji na bazie czytników laserowych, wizyjnych, RFID i OCR,

- pomiarowych, klasyfikacji i antykolizji pojazdów drogowych i szynowych,

- widzenia maszynowego i nawigacji robotów przemysłowych,

- serwisowych w powyższych dziedzinach

  • prowadzenie procesu sprzedaży doradczej w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • udział w seminariach i konferencjach tematycznych we współpracy z działem marketingu
  • uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych, systematyczne poszerzanie kompetencji
  • ścisła współpraca w ramach zespołu Sprzedaży i z pozostałymi działami firmy, w tym centralą w Niemczech, w zakresie realizacji konktraktów i budowania trwałych relacji biznesowych z klientem

Oczekujemy, że idealni kandydaci będą posiadać następujące cechy i umiejętności:

  • szeroko pojęta komunikatywność, chęć i zdolność prowadzenia częstych wizyt i rozmów biznesowych
  • zrozumienie ważności budowania wzajemnie korzystnych i trwałych kontaktów z klientem
  • dążenie do szerokiego rozpoznania potrzeb techniczno-biznesowych klienta
  • preferowane wykształcenie i zainteresowania techniczne w kierunku np.: optoelektronika, automatyka, elektronika, robotyka, informatyka, itp.
  • silna motywacja do samodzielnej pracy, ciągłego szkolenia się i osiągania coraz lepszych wyników
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B.

Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych, za pomocą -> ZŁÓŻ APLIKACJĘ

TOP