Perscontacten

Hier vindt u uw contactpersonen voor media. Voor als u direct uitgebreide informatie wenst. Neem contact met ons op!

Contactpersoon (global)

Ute Hofmann

Ute Hofmann

Hoofd Communication

+49 7681 202-4345
ute.hofmann@sick.de

Melanie Jendro

Melanie Jendro

PR-manager
Vakbladen, innovatie & industrie 4.0

+49 7681 202-4183
melanie.jendro@sick.de

 

Diana Kuch

Diana Kuch

PR-manager
Dagbladen en financiële bladen

+49 7681 202-5747
diana.kuch@sick.de

 

Contactpersoon mediaplanning

Katja Doberitz
 

Katja Doberitz

Manager mediaplanning

+49 7681 202 5193
katja.doberitz@sick.de

Contactpersoon (lokaal)

SICK Media Contacts Netherlands

Ingrid Pisa

Marketing Manager

+31 30 2044002

ingrid.pisa@sick.nl

Priscilla Binksma

Priscilla Binksma

Marketing Communications Manager

+31 30 2044-008

priscilla.binksma@sick.nl